ДЕНЬ  ТУРБОТИ  ПРО  СЕБЕ

ДЕНЬ ТУРБОТИ ПРО СЕБЕ

24 липня у світі відзначається Міжнародний день турботи про себе (International Self-Care Day). Мета цього дня — дати людям зрозуміти, як дбати про себе для того, щоб бути здоровим.

12:03 24.07.2023

ПРИКЛАД ВДАЛОЇ СПІВПРАЦІ: У ЧЕРЕМОШНОМУ З’ЯВИТЬСЯ СТАДІОН ТА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Жителі с. Черемошне проявили ініціативу аби відновити місцевий стадіон та спорудити поруч дитячий майданчик. Таку ідею підтримала сільська рада, тож спільно взялися вирішувати питання.

09:15 24.07.2023

ВАКЦИНУ  ПРОТИ  КОРУ  ДОСТАВЛЯЮТЬ  В РАЙОНИ

ВАКЦИНУ ПРОТИ КОРУ ДОСТАВЛЯЮТЬ В РАЙОНИ

В Україні триває загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору. В рамках кампанії напередодні нового навчального року лікарі та мобільні вакцинальні бригади будуть проводити щеплення дітей, які внаслідок війни або інших обставин пропустили вакцинацію. Дві дози вакцини КПК (у 12 місяців та у 6 років) забезпечують ефективний захист від кору. Вакцина проти кору входить до складу комбінованої трикомпонентної вакцини КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи).

17:06 21.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ЖИТОМИРЩИНА ПРОДОВЖУЄ ПОВЕРТАТИ ЗАТИШОК В ОСЕЛІ СЕЛА ТРИФОНІВКА

У селі Трифонівка на Херсонщині, яким у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч” опікується Житомирщина, продовжуються відновлювальні роботи. Зокрема будівельники з Житомирщини здійснюють заміну пошкоджених осколками та вибуховою хвилею від ворожих обстрілів вікон та дверей.

13:02 21.07.2023

ІВАН КИРИЧУК: «ВАКЦИНИ ДЛЯ ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУ – ДОСТАТНЬО»

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації дітей проти кору. З цієї нагоди 19 липня в прес-центрі Житомирської обласної військової адміністрації відбувся брифінг, в якому взяв участь виконувач обов’язків генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Іван Киричук. Нижче подано основні тези його виступу.

11:56 20.07.2023