ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТРЕТІЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ІСТОРІЙ “ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ”

Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Попри всі спроби ворога розділити нашу націю, ми єднаємося заради нашої спільної перемоги та заради європейського демократичного майбутнього України.

08:15 10.08.2023

«ЧОМУ ВІН ЗАГИНУВ, А Я ЖИВИЙ?» ТИ ЯК?

Коли людина втрачає когось із близьких або ж опиняється у ситуації, яка загрожує життю, і стає свідком смерті інших, у неї може сформуватися синдром вцілілого. Вона знецінює власний негативний досвід, відчуває сором та провину, позаяк вважає, що не доклала зусиль, аби врятувати життя.

08:11 10.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: БУЛО ДУЖЕ СТРАШНО, АЛЕ МИ ДОЧЕКАЛИСЯ ЗВІЛЬНЕННЯ, — ПОДРУЖЖЯ З ТРИФОНІВКИ. ВІДЕО

У Трифонівці Великоолександрівської громади Херсонської області, в межах державного проєкту «Пліч-опліч», продовжуються роботи з відновлення 165 об’єктів, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф проти України: з них 162 житлові будинки та 3 об’єкти соціальної інфраструктури.

08:07 10.08.2023

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ "ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?" ПРИУРОЧЕНОГО ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. ДЕТАЛІ ТУТ

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter) та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

18:09 09.08.2023

ГОЛОВНЕ ПРО БОТУЛІЗМ

Ботулізм — тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Це, як правило, продукти домашнього консервування м'яса, риби, рідше — овочів.

17:34 09.08.2023

Поради щодо профілактики поширення кишкових інфекцій

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай ГКІ спричинено бактеріями або вірусами, які потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою.

16:22 09.08.2023

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗІР: КОРИСНІ ПОРАДИ

8 серпня відзначається Міжнародний день офтальмології. Його відзначення запроваджено з 2004 року. Датою проведення став день народження знаменитого офтальмолога Святослава Федорова. Цього дня офтальмологи з різних країн проводять безкоштовні консультації і, по можливості, офтальмологічні операції.

10:30 08.08.2023