ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ СОНЯЧНОМУ УДАРІ?

Літо добігає кінця, але на Житомирщині не спадає сильна спека: температура в тіні сягає +30...+35 градусів. Тривале перебування на сонці може спровокувати сонячний удар. Це відбувається, коли тіло більше не може контролювати свою температуру, і вона швидко підвищується, механізм потовиділення дає збій, і людина не може охолодитися.

11:20 29.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛИЦІ ЗЕЛЕНА У СЕЛІ ТРИФОНІВКА

У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.

11:18 29.08.2023

У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЯ ЦЕРЕМОНІЇ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

З нагоди відзначення Дня Прапора та 32-ї річниці Незалежності України, в населених пунктах громади піднято синьо-жовті стяги — уособлення споконвічного прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. А ще, головна святиня нашої державності, свободи, символ усіх історичних етапів і звершень, національного духу і непереможності українців.

20:10 24.08.2023

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ГРОМАДО!

Цей день, що є результатом вікової боротьби українського народу за право мати свою державу, є особливим у нашому житті, нагадує нам про цінність свободи та єдність нації, здатність протистояти випробуванням і зберігати свою національну ідентичність.

06:53 24.08.2023

На Житомирщині підприємців безкоштовно навчатимуть продавати за кордон

У чотирьох громадах Житомирської області проведуть безкоштовні тренінги та консультації для підприємців у межах програми EU4Business. У Радомишлі, Малині, Коростишеві та Брусилові навчатимуть, як продавати свої товари за кордон, як вийти зі своїми пропозиціями на міжнародні онлайн-майданчики та реалізовувати товари/послуги через соціальні мережі. Долучитися можуть власники малого та середнього бізнесу з усієї області.

14:10 22.08.2023