ПОЧАТОК Є: У БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАВЕРШЕНО МОНТАЖ БЛОКІВ МОДУЛЬНОГО УКРИТТЯ

Барашівський ліцей — фінішна пряма у забезпеченні учнів нашої громади освітніми послугами в очному форматі. Аби він почав повноцінно функціонувати, тут не вистачає головного на сьогодні — захисного укриття.

17:12 01.09.2023

РУХАТИСЯ РАЗОМ: ПЦУ та УГКЦ ПЕРЕЙШЛИ НА НОВИЙ ЦЕРКОВИНИЙ КАЛЕНДАР. ЩО ЗМІНИЛОСЯ З 1 ВЕРЕСНЯ

З 1 вересня Православна церква України (ПЦУ) та Українська греко-католицька церква (УГКЦ) перейшли на новий календар свят. Тепер більшість церковних дат відзначатимуться на 13 днів раніше. Зміни торкнуться лише нерухомих свят, а ось чинну Пасхалію – святкування Великодня і прив'язаних до нього подій, зберігатимуть. Такий перехід зі старого юліанського календаря на новий без врахування Великодня називають новоюліанським календарем. Проте парафіям та монастирям надали право обирати: переходити чи залишатися на "старому стилі".

09:03 01.09.2023

ЩИРО ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ — ДНЕМ ЗНАНЬ!

Новий навчальний рік, на жаль, знову розпочинається в умовах воєнного стану. Але ми щиро віримо, що освіта, завдяки педагогам і цілеспрямованим батькам, гідно впорається з усіма викликами сьогодення.

08:50 01.09.2023

ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ: 8 ПРАВИЛ ЗДОРОВ’Я

Новий навчальний рік на всій території України (й на Житомирщині також) вже вдруге розпочнеться в умовах війни. Ця надзвичайна обставина накладає свої особливості на хід навчального процесу. Аби діти почувалися під час навчання комфортно та були здоровими – варто нагадати прості й необхідні правила (медичні та психологічні) , яких варто дотримуватися.

09:16 31.08.2023

ПРО ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Кожна школа повинна бути не лише освітнім закладом, але й оазисом безпеки для наших дітей. Тож, традиційно, в останні дні літа в Березівській громаді проводиться комісійна перевірка закладів освіти, з метою контролю їх стану готовності до початку навчального року.

22:51 30.08.2023

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ СОНЯЧНОМУ УДАРІ?

Літо добігає кінця, але на Житомирщині не спадає сильна спека: температура в тіні сягає +30...+35 градусів. Тривале перебування на сонці може спровокувати сонячний удар. Це відбувається, коли тіло більше не може контролювати свою температуру, і вона швидко підвищується, механізм потовиділення дає збій, і людина не може охолодитися.

11:20 29.08.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛИЦІ ЗЕЛЕНА У СЕЛІ ТРИФОНІВКА

У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.

11:18 29.08.2023