БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА «ПАГОРБІ»: У БЕРЕЗІВЦІ ЛІСІВНИКИ ВІДКРИЛИ РЕКРЕАЦІЙНУ ЗОНУ

Лісівники знають — хочеш уберегти ліс від пожеж та сміття, створи людям територію для безпечного відпочинку. А в умовах воєнного сьогодення, коли питання мінної безпеки є не менш значущим, рекреаційні майданчики в лісовій зоні — це елементарна безпека.

17:13 19.07.2023

Не блукати по Google, а отримувати якісну відповідь одразу. Тепер чат-бот від #Google доступний і в Україні💪🏼

Google Bard — це інструмент на основі штучного інтелекту, який допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Користувач формулює запит, а Bard надає опрацьовану інформацію з інтернету. Це означає, що людині не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну — Bard надасть класну відповідь.

11:05 19.07.2023

ЯК ПОДБАТИ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ`Я ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ?

Тема ментального здоров’я на публічній службі досі стигматизується. Часто проблеми із психологічною рівновагою ігноруються та не сприймаються як дійсно важливі. І це не дивно, адже якщо працівник захворів та має фізичний прояв хвороби оточуючим легше усвідомити це та прийняти той факт, що якийсь період часу він не зможе виконувати свою роботу. Якщо ж працівник не може впоратися з викликами сьогодення на психоемоційному рівні, то це не привід відкрити лікарняний та відновити свої сили.

10:55 19.07.2023

ОБЕРЕЖНО, ПЕСТИЦИДИ!

З початком сільськогосподарського сезону на сільгоспугіддях агропідприємств, в приватних домогосподарствах, на присадибних та дачних ділянках власники застосовують різноманітні засоби захисту рослин, пестициди та агрохімікати. Обробляючи  свої посіви пестицидами та агрохімікатами можуть завдати шкоди здоров’ю тих громадян, які проживають поряд.

15:36 18.07.2023