#Stopшахрайство #Поліцейські закликають жителів області бути більш розсудливими й не вірити у продаж вартісного майна за вкрай низькою ціною

12:59 30.06.2023

ПОЛІЦІЯ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАСТЕРІГАЄ

Майже 240 тисяч гривень житель #Миропільської громади переказав шахраям за неіснуючий автомобіль: поліція встановлює причетних ➡️ http://bitly.ws/JKFh #stopшахрайство.

15:23 27.06.2023

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД КЛІЩІВ

Нині триває сезон кліщів. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників вірусних і бактеріальних захворювань.Вони є найбільш активними у квітні-червні та серпні-жовтні. Зустріти кліща можна в лісі, парку чи сквері, газоні. Найчастіше вони сидять у траві на висоті 20–60 см і лише зрідка потрапляють на невисокі кущі.

12:44 27.06.2023

#БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: НЕЛЯ КОВАЛЮК ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ДОСТУПНІСТЬ ГРОМАДСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ЖІНОК З ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ»

Днями представниця Урядової уповноваженої в Житомирській обласній військовій адміністрації Неля Ковалюк взяла участь у практичному семінарі «Доступність громадського середовища для жінок з порушенням зору», який відбувся у співпраці та за підтримки Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України, Житомирської громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.», Фонду Швидкого Реагування та США.

11:37 27.06.2023

ПРОЄКТ "ШКОЛА ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ": НА КОГО РОЗРАХОВАНИЙ ТА ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ ДІЗНАВАЙТЕСЯ ТУТ

В м. Житомир в період з 17 липня по 30 листопада 2023 року відбудеться проєкт “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проєкт реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе". За результатами навчання в школі буде розіграно 3 гранти по 1500 євро кожен, які можна буде використати на купівлю обладнання, інструментів та інш. речей для свого бізнесу. Кількість учасників проекту не більше ніж 20 осіб.

11:02 22.06.2023