#ПЛІЧОПЛІЧ: ТРИВАЄ ВІДНОВЛЕННЯ ТРИФОНІВКИ НА ХЕРСОНЩИНІ БУДІВЕЛЬНИКАМИ З ЖИТОМИРЩИНИ

В межах державного проєкту «Пліч-опліч» тривають відновлювальні роботи у селі Трифонівка на Херсонщині, метою яких є ремонт будівель, пошкоджених російськими окупантами під час їх втечі.

13:01 03.08.2023

ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

06:46 03.08.2023

"МОЛОДІЖНІ ЦЕНТРИ ТА АКТИВНІ ПАРКИ — ЧАСТИНА ЕКОСИСТЕМИ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я"

У рамках впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, Міністерством молоді та спорту України підготовлено галузевий пріоритетний проєкт «Молодіжні центри та активні парки – частина екосистеми психічного здоров’я».

09:53 02.08.2023

ТИЖДЕНЬ  ПІДТРИМКИ   ГРУДНОГО  ВИГОДОВУВАННЯ

ТИЖДЕНЬ ПІДТРИМКИ ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ

З 1 по 7 серпня щороку проводиться Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Ця акція започаткована 1992 року під егідою Всесвітнього альянсу дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.

16:55 01.08.2023

В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ РОЗПОЧАЛИСЯ ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА МОДУЛЬНОГО УКРИТТЯ

В понеділок, 31 липня, на територію Іванівського ліцею заїхала важка техніка. Завдяки їй тут розпочалися підготовчі роботи для зведення шкільного укриття - формування котловану для подальшого монтажу модульних блоків.

11:17 01.08.2023

У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ШКІЛЬНОГО УКРИТТЯ

Роботи по будівництву та облаштуванню укриття в Березівському ліцеї вийшли на фінішну пряму. Нагадаємо, монтаж модульних блоків розпочався наприкінці минулого місяця — 18 липня та був зведений за неповні два робочі дні.

07:22 01.08.2023