ЯК  ВБЕРЕГТИСЯ  ВІД  УКУСІВ ЗМІЙ?

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ?

Житомирська область є залісненим регіоном, багатим на ягоди і гриби. Тож щороку влітку та восени тисячі жителів міст і сіл вирушають у ліси. Однак під час таких походів може трапитися небезпечна для здоров’я та життя зустріч з лісовими мешканцями – зміями.

13:59 05.07.2023

БІЛЬШІСТЬ ШАХРАЙСЬКИХ ФІШИНГОВИХ САЙТІВ ПОХОДЯТЬ З РФ – ЦЕНТР КІБЕРЗАХИСТУ НБУ

Щодня в Україні за посиланнями на фішингові сайти переходять у середньому 10 000–15 000 громадян, всі ці люди потенційно можуть стати жертвами шахраїв. Приблизно дві третини з виявлених Центром кіберзахисту НБУ фішингових сайтів (68%) походять з рф. Значна частина цих ресурсів пропонують українцям оформити грошову допомогу!

16:12 04.07.2023

ЯК УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ ТА ХІМІЧНОЇ КАТАСТРОФ: ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ В ІВАНІВКУ

7 липня 2023 року о 10:30 год, в приміщенні філії Центру культури та дозвілля с. Іванівка (клуб), буде проходити тренінг «Як убезпечити себе у разі радіаційної та хімічної катастроф».

12:19 04.07.2023

#Stopшахрайство #Поліцейські закликають жителів області бути більш розсудливими й не вірити у продаж вартісного майна за вкрай низькою ціною

12:59 30.06.2023