ПРОКАЗА: ЗАБУТА, АЛЕ ІСНУЮЧА ХВОРОБА

30 січня відзначається Всесвітній день допомоги хворим на проказу. Він був заснований ООН у 1953 році на честь всіх небайдужих до цієї проблеми людей, які присвятили своє життя боротьбі з проказою.

13:59 30.01.2023

БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ - ГУСЕЙНА СЕМЕДОВА З ВИГОДИ

З глибоким болем і сумом в серці повідомляємо, що Березівська громада втратила ще одного Героя і вірного сина України. На Луганщині, у Сєвєродонецькому районі, поблизу населеного пункту Кремінна під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу загинув ГУСЕЙН ВІТАЛІЙОВИЧ СЕМЕДОВ, 1997 р.н., який мешкав у с. Вигода.

18:33 29.01.2023

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ: В ІВАНІВЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ З КОСТЯНТИНОМ ШАРАПАТО

Костянтин Валер'янович Шарапато народився у м. Житомирі 12 вересня 1978 року. Закінчив ЗОШ N36, пізніше здобув спеціальність механіка в Агротехнічному коледжі, у мирному житті працював на підприємствах м. Житомира та проживав в Іванівці.

12:10 28.01.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ В?

Гепатит В - це небезпечна для життя інфекція печінки, яку спричиняє вірус гепатиту В. Його можливі наслідки — хронічна хвороба печінки та ризик смерті від цирозу та раку печінки.

14:53 27.01.2023

Діючі грантові програми від міжнародних донорських організацій для підтримки малого та середнього бізнесу

З метою розвитку і підтримки малого та середнього підприємництва Житомирської області звертаємо увагу суб’єктів господарювання щодо діючих грантових програм від міжнародних донорських організацій.

15:54 24.01.2023

МЕНІНГІТ У ДІТЕЙ: ПРИЧНИИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Менінгіт - важке запальне ураження оболонок головного і спинного мозку, яке здебільшого спричиняється бактеріальними та вірусними інфекціями. Менінгіт можна сплутати зі звичайною застудою. Причиною захворювання стає будь-яка вірусна інфекція. Менінгіт виникає як самостійне захворювання або як ускладнення іншого. Захворіти на нього можна в будь-якому віці. Найчастіше хвороба характеризується раптовим і несподіваним початком.

13:42 24.01.2023

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО РАК ШИЙКИ МАТКИ?

Рак шийки матки (РШМ) — один із найпоширеніших видів раку у жінок: у 2020 році понад 342 тисячі жінок у всьому світі померли від нього, а в Україні — 1,5 тисячі. Водночас він добре піддається лікуванню у разі своєчасного виявлення.

11:40 24.01.2023

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ АДЕНОЇДИ?

У зимовий період діти можуть часто хворіти через незміцнілий імунітет. Запалене або хворе горло, що супроводжується кашлем - це симптоми, на які страждають більшість дітей молодшого дошкільного та шкільного віку. Нерідко причиною хвороби може стати запалення носоглоткового мигдалика – аденоїди.

16:31 23.01.2023

ЗАХИСТИМО ДІТЕЙ ВІД БРУДНОГО ПОВІТРЯ

Забруднене повітря – одна з причин виникнення багатьох легеневих (і не лише) хвороб. Ця проблема в останні роки набула в нашій країні великої актуальності. Столиця України – місто Київ – стабільно входить до десятки міст з найбруднішим у світі повітрям. А у вересні нинішнього року Київ взагалі очолив цей рейтинг ставши найбільш забрудненим містом планети за рівнем якості атмосферного повітря.

13:27 23.01.2023