УВАГА! ПРОХАННЯ ПІДТРИМАТИ ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА БІНОКУЛЯР!

Василь Фірфіцький із Садок — один із тих, хто вже наступного дня від початку повномасштабного вторгнення, у складі 138-го батальйону ТрО, добровольцем пішов на війну захищати незалежність та державний суверенітет України.

21:47 19.04.2024

ПЕРШІ 2 УДАРНІ БпЛА ЗАКУПЛЕНІ ЗА КОШТИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ДРОНИ БЕРЕЗІВКИ» ПЕРЕДАНО НА ПЕРЕДОВУ

Мабуть, буде зайвим вкотре наголошувати на важливості забезпечення наших захисників технічними засобами, зокрема безпілотними літальними апаратами. Саме це є одним із пріоритетних напрямків допомоги Березівської сільської ради нашим Збройним Силам.

13:50 19.04.2024

Житомирський РЕМ інформує

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

10:12 19.04.2024

Прозорість та підзвітність: Робоча група розглянула тендерні закупівлі, вартість яких перевищила 5 млн грн

Робоча група «Прозорість та Підзвітність» при обласній військовій адміністрації продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання області на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

15:13 18.04.2024

Юрій Денисовець провів чергову нараду з питань підготовки, проведення та розвитку змагань «#Плічопліч Всеукраїнські шкільні ліги» на Житомирщині

17 квітня під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Юрія Денисовця відбулася нарада з питань підготовки, проведення та розвитку проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

14:01 18.04.2024

БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ЗНОВУ В ЖАЛОБІ: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ АНДРІЙ САХНЕВИЧ ІЗ В/МІСТЕЧКА №115

Чергова трагічна звістка сколихнула Березівську громаду. Після довготривалих пошуків та процесу проведення процедури ДНК, надійшло підтвердження про загибель Захисника України, уродженця нашої громади, жителя військового містечка №115 — Андрія Сахневича, який вважався безвісти зниклим із 8 червня 2023 року.

12:29 18.04.2024

Акція «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИГУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»: ІНІЦІАТОР ПРОЕКТУ НОТАРІУС ВІКТОР ДОБРОЛЬОЖА РОЗПОВІВ ПРАЦІВНИКАМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРО ГУМАНІТАРНУ ІНІЦІАТИВУ ТА ЯК ДО НЕЇ ДОЄДНАТИСЯ

16 квітня на запрошення керівництва Березівської громади нотаріус та волонтер Віктор Доброльожа на ранковій нараді поінформував присутніх фахівців сільської ради про один із гуманітарних напрямків підтримки Сил Оборони України, яким є благодійна Акція

17:50 17.04.2024

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕІДУ З ВИХОВАНЦЯМИ  БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВІВ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕІДУ З ВИХОВАНЦЯМИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ

Сьогодні в нашу школу завітали поліцейський офіцер громади Житомирського РУП Олександр Йосипович Пулін, завідувач Служби у справах дітей Березівської сільської ради Ірина Володимирівна Денисевич і завідувач Центру надання соціальних послуг Березівської сільської ради Олена Львівна Савельєва (Березівська сільська рада об’єднаної територіальної громади).

16:32 17.04.2024

КАШЛЮК: ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

14:20 17.04.2024