ПРО ПЛАНИ БЛАГОУСТРОЮ: ДЛЯ БЕРЕЗІВКИ-1 РОЗРОБЛЕНО ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ СЕЛА

Навесні Березівська сільська рада анонсувала свої плани благоустрою територій населених пунктів громади на поточний рік. Зокрема, перетворення торкнулися сіл Василівка, Барашівка та Іванівка.

10:00 31.07.2023

ЯК УНИКНУТИ ГЕПАТИТУ: 5 ПРОСТИХ ПРАВИЛ

Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусного походження. Він розвивається через ураження вірусом гепатиту, деякі інфекційні захворювання, токсичні речовини, медикаменти та аутоімунні захворювання.

16:08 28.07.2023

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Сьогодні це свято для всіх нас набуло особливого сенсу. Адже просто зараз на теренах нашої країни точаться найзапекліші з часів Другої світової війни бої – з підступним, цинічним і вкрай жорстоким ворогом. Ворогом, що хоче відібрати наше право бути вільними та прагне знищити нашу Державу та державність як такі.

08:30 28.07.2023

#ТИ ЯК: ЩОДЕННИК ПОДЯКИ

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

10:37 27.07.2023

Уважність та обережність надважливі, особливо коли мова йде про мінну небезпеку!????

На деокупованих територіях України ворог залишив велику кількість вибухонебезпечних предметів, що можуть призвести до жахливих травм, втрати кінцівок і навіть загибелі. Більшість мін встановлені приховано, тому їх рідко можна побачити.

10:19 27.07.2023

#ТИЯК? ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ СТРАХ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ?

«Увага! Повітряна тривога!» Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

16:22 26.07.2023

#ПЛІЧОПЛІЧ: МИ ПЛАНУЄМО ЗАВЕРШИТИ РЕМОНТ ОСЕЛЬ У ТРИФОНІВЦІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ, — ВОЛОДИМИР ІЩЕНКО

Кількість відновлених будинків у Трифонівці на Херсонщині наближається до 50% від загальної кількості. Такі показники називає в.о. головного інженера ТОВ «Центркомплект» Володимир Іщенко.

15:31 26.07.2023