БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ: ДІТИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ІМЕННІ ВІДЗНАКИ

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, діти Березівської громади, батьки яких загинули захищаючи країну від російських окупантів, отримали символічні іменні відзнаки «Батькіське серце», у рамках проекту з однойменною назвою.

21:24 01.06.2023

ЧЕРГОВЕ АВТО ВІД БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮВАТИМЕ НА ЗСУ

Березівська сільська рада продовжує виконувати своє військово-транспортне зобов’язання — черговий автомобіль відсьогодні, 1 червня, переданий на потреби армійців і вже завтра попрямує в Донецькому напрямку.

18:47 01.06.2023

В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Більше року триває повномасштабна війна в Україні та попри усі виклики, які постали перед нами, українські діти продовжують отримувати знання. 31 травня в освітніх закладах Березівської громади пролунав Останній дзвоник.

12:43 01.06.2023

З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!💙💛

🌈Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини!

08:06 01.06.2023

СЛУХ ТРЕБА БЕРЕГТИ

31 травня у світі відзначається День «Збережи свій слух». Наш слух є вкрай важливим, тож його потрібно берегти. Втрата слуху може бути викликана багатьма причинами -- внутрішніми і зовнішніми. Деяких з них цілком можна уникнути. День «Збережи свій слух» — це можливість дізнатися, що ви можете зробити, щоб уникнути втрати слуху.

12:49 31.05.2023

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Слава Україні! Слава Збройним силам України, захисникам і захисницям нашої Батьківщини, слава героїчному українському народу, який наближає перемогу, слава учням, батькам та усім працівникам освіти нашої Березівської громади!

09:43 31.05.2023

#БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: ЯК ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО ІНВАЛІДНІСТЬ

Внаслідок війни зростає кількість травмованих та людей з інвалідністю. Якщо вам необхідно поговорити з дитиною на цю тему, важливо передусім бути щирими, зважати на вік, стан та запит дитини, бути готовим до можливих запитань.

18:30 30.05.2023