ОГОЛОШЕННЯ! 21 КВІТНЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАГАЛЬНОЇ ТОЛОКИ НА КЛАДОВИЩАХ ГРОМАДИ БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОВОДИТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НЕ БУДЕ!

З метою належної підготовки до поминальних днів та благоустрою територій кладовищ Березівської сільської ради, 21 квітня буде проведено загальну толоку з упорядкування усіх кладовищ громади.

09:54 18.04.2023

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

Березівська сільська рада з глибоким сумом повідомляє про те, що на 26-му році життя від отриманих травм у дорожньо-транспортній пригоді трагічно загинув наш односельчанин, військовослужбовець та захисник

23:12 17.04.2023

Учні Барашівського ліцею протягом 11-17 квітня 2023 року взяли участь у підготовці та відзначенні Великодня.

Великдень - одне з найочікуваніших свят у році. Цьогоріч весь православний світ відзначає Великдень 16 квітня. І хоча вже другий рік Україна зустрічає його в стані війни, однак у цей день ми ще більше об'єднуємось і продовжуємо вірити в краще.

14:24 17.04.2023

ДОВІДОМА ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВКИ: БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ. ДЕ І КОЛИ ДІЗНАВАЙТЕСЯ ТУТ

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЖИТОМИРГАЗ» інформує, що у зв’язку з проведенням регламентних робіт на розподільному газопроводі низького тиску буде тимчасово припинено газопостаання:

12:01 17.04.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ГЕМОФІЛІЮ?

17 квітня відзначається Всесвітній день боротьби з гемофілією. Ця дата приурочена до дня народження засновника Всесвітньої федерації гемофілії Френка Шнайбеля, і відзначається в світі з 1989 року.

11:05 17.04.2023

ПРАВИЛЬНИЙ ВИХІД З ПОСТУ: 7 КОРИСНИХ ПОРАД

16 квітня – Воскресіння Христове. Великодньому святу передував 40-денний суворий піст – період значних харчових обмежень, які накладає Церква на вірян. З настанням Великодня ці обмеження знімаються. Але разом з радістю святкової трапези на тих, хто дотримувався посту, може чатувати й небезпека погіршення стану здоров’я – через різкий перехід від пісної до м’ясної їжі.

15:17 14.04.2023