Черемошненські гімназисти у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

16 вересня під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах із дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.

15:23 15.09.2023

АТОПІЧНА ЕКЗЕМА: ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА

14 вересня відзначається Всесвітній день атопічної екземи. Він був заснований в 2018 році для підвищення обізнаності про цю хворобу в усьому світі і по всій Європі.

10:25 14.09.2023

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ПИТНОЇ ВОДИ?

Ми щодня п’ємо воду, і багато хто використовує для цього (а також для приготування їжі) проточну воду з водопровідного крану, криниці або артезіанської свердловини. Але при цьому часто ми й не замислюємося про чистоту або безпеку цієї води. Натомість думати і знати про це – треба. Адже неякісна вода може стати причиною цілого «букету» захворювань – лікуватися від яких іноді доводиться дуже довго і дорого.

11:12 12.09.2023

УРЯДОВА ПРОГРАМА БЕЗПОВОРОТНИХ ГРАНТІВ єРОБОТА ЗАПУСКАЄ НОВІ ГРАНТИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Захисники та захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис грн до 1 млн.

15:14 11.09.2023

«Підсумки. 4 роки. Нові виклики”. Серія сюжетів про шлях Житомирщини під керівництвом Віталія Бунечка

Наступний сюжет із добірки “Підсумки. 4 роки” присвячений про перехід очільника області зі Служби безпеки України на посаду очільника області, формування команди, а також про перші виклики: боротьбу з незаконним видобутком бурштину та лісовими пожежами, що вирували на Житомирщині.

14:59 11.09.2023