#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: БІЗНЕС ОБЛАСТІ СПЛАТИВ 883 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.

15:06 18.09.2023

ПІДТРИМУЙ ЗСУ — ПРАЦЮЙ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ: ЗДАВАЙ МОНЕТИ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ

Ми хочемо нагадати вам, що акція "Смілива гривня" вже триває! З 4 вересня і до 30 листопада 2023 року маємо чудову можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України. У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.

09:04 18.09.2023

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В БАРАШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в Барашівському ліцеї щороку проводиться Олімпійський тиждень.

18:53 15.09.2023

Всесвітній день прибирання (World Cleanup Day): барашівські ліцеїсти приєдналися до акції

Всесвітній день прибирання проводиться щорічно в третю суботу вересня. Це - масштабна акція, спрямована на усунення забруднення довкілля та пластикових відходів. Щороку мільйони людей у 191 країні очищають вулиці, парки, пляжі, ліси, річки, береги та моря від відходів та пластикового сміття. Акцію до Всесвітнього дня прибирання (World Cleanup Day) координує неурядова організація Let's Do It World, глобальна організація зі штаб-квартирою в Таллінні, Естонія. Україна цьогоріч приєднується до акції з прибирання 16 вересня 2023 року.

17:26 15.09.2023