Податкова інформує: Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС

Для зручності та допомоги платникам податків Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС».

09:48 30.12.2023

Податкова інформує: До уваги ліцензіатів, які здійснюють оптову торгівлю пальним

Ліцензіатам, які мають ліцензії на право оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним та здійснюють оптову торгівлю пальним з місць зберігання пального або місць оптової торгівлі пальним, користувачами яких є інші ліцензіати, слід враховувати таке.

12:04 29.12.2023

Податкова інформує: Інформаційний лист № 6/2023: Банки: зміна ставок, податок на прибуток

В інформаційному листі № 6/2023 розглянуто питання, що можуть виникнути у банків з огляду на ухвалення Верховною Радою України Закону України від 21 листопада 2023 року № 3474-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування банків та інших платників податків» (далі – Закон № 3474).

11:41 29.12.2023

БЮДЖЕТ ГРОМАДИ НА 2024 РІК: ЯКИМ ВІН БУДЕ

21 грудня на 55 сесії VІІІ скликання депутатський корпус Березівської сільської ради прийняв рішення про затвердження бюджету громади на 2024 рік. Ним передбачається забезпечення фінансування захищених статей та збільшення допомоги армії.

11:00 27.12.2023

ПРОЙДІТЬ ОПИТУВАННЯ ВІД ДЕРЖСТАТУ

З метою залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту Держстат проводить всеукраїнське онлайн опитування серед осіб віком від 18 до 65 років та старші.

17:09 26.12.2023