Віталій Бунечко: Продовжуємо діяльність робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Сьогодні, 05 січня, відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність. Участь у заході взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Олександр Федько, начальники РВА та представниками правоохоронних органів Житомирської області.

15:55 05.01.2024

ПАМ’ЯТІ ВІКТОРІЇ ВЕСЕЛОВСЬКОЇ: У БЕРЕЗІВЦІ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА ЧЕСТЬ ПЕДАГОГА

Рік тому, 8 грудня 2022 року, через підступну хворобу на 51-му році життя відійшла у вічність талановитий педагог, улюблениця своїх школярів, вчитель фізкультури Березівського ліцею — Вікторія Веселовська.

15:33 05.01.2024

Податкова інформує: Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Державна податкова служба нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

09:51 05.01.2024

#ТиЯк?: «Стежка ментального здоров’я» пролягла до громад Житомирського району

Тема ментального здоров’я – надзвичайно актуальна сьогодні. В межах Всеукраїнської програми “Ти як?”, у Житомирському районі стартував інтерактивний івент «Стежка ментального здоров’я», організований Житомирською районною військовою адміністрацією задля того, аби підкреслити важливість піклування про внутрішній стан людини.

13:25 04.01.2024

МІГРЕНЬ: 5 ПРАВИЛ ПРОФІЛАКТИКИ

Мігрень — хронічний розлад, який характеризується періодичним головним болем середньої та високої інтенсивності, що часто пов'язаний з ураженням вегетативної нервової системи.

12:13 02.01.2024

Обленерго (Житомирський РЕМ) інформує

Обленерго (Житомирський РЕМ) інформує, що 04,01,2024 з 09:00 до 17:00 год планується проведення робіт на електрообладнанні, тому на цей час можлива перерва в електропостачанні.

10:30 01.01.2024

З НОВИМ РОКОМ!

Шановні жителі Березівської громади, колеги, друзі, партнери!

00:00 01.01.2024