За підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн

На цьому тижні за підсумками засідання робочої групи «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації скасували тендер на загальну суму понад 3 млн грн.

17:38 18.12.2023

Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за  послугу  розподілу  газу потрібно до 20 числа

Кожна гривня рятує опалювальний сезон — сплачувати за послугу розподілу газу потрібно до 20 числа

Кожна оплата — важливий внесок у стабільну роботу газорозподільної системи Житомирської області. За ці кошти газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи. Від своєчасної оплати за розподіл газу залежить не тільки належна робота газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, а й забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».

13:33 18.12.2023

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Він складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

11:42 18.12.2023

Державна служба надзвичайних ситуацій інформує:

На сьогоднішній час, державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація дозволяє) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності маетріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «Дія»), так і у паперовому вигляді.

11:31 18.12.2023

ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ: ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО ПРОЄКТУ "РОЗШИРЕННЯ ПОСЛУГ ІЗ ДОГЛЯДУ ЗА ДІТЬМИ Й ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЧЕРЕЗ ПІЛОТУВАННЯ МІНІСАДОЧКІВ"

Ми раді повідомити про початок проєкту “Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків”, за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП). Цей новаторський проєкт має на меті розширити можливості жінок із підприємницькими прагненнями створювати та керувати мінідитячими садками із доступними за ціною послугами для дітей віком 0-3 років, тим самим створюючи можливості для жінок з дітьми в Україні вийти на ринок праці.

17:32 15.12.2023