Податкова інформує: Оподаткування благодійної допомоги, яка надається міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами)

Відповідно до п.п. 165.1.56 п. 165.1 ст. 165 Кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків не включається сума (вартість) благодійної допомоги, яка виплачена (надана) міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами), перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, на користь:

09:20 13.12.2023

Правовий тиждень в Черемошненській гімназії

Правовий тиждень в Черемошненській гімназії продовжився далі. Між здобувачами освіти середньої і старшої ланки було проведено заняття з елементами тренінгу, вікторина на тему:"Ти людина- значить маєш права!", де учні мали змогу ознайомитися зі своїми правами, давали відповіді на запитання у правовому полі при цьому, не забуваючи свої обов'язки!!!

15:12 12.12.2023

"Всі ми різні, але всі ми рівні": виховний захід у Барашівському ліцеї

В рамкам акції "16 днів проти насильства" до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, що відзначається 3 грудня, практичним психологом Барашівського ліцею було проведено захід "Всі ми різні, але всі ми рівні":

15:03 12.12.2023

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ: 7 КОРИСНИХ ВПРАВ

Робота та навчання онлайн — реалії теперішнього часу. Для очей це, безумовно, означає багато додаткового навантаження. Крім того, зараз ми більше дивимося кіно, серіали, і, сподіваємося, більше читаємо.

14:07 12.12.2023

Знай свої права дитино!

День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.

16:21 11.12.2023

ЧИ СПРАВДІ ТРЕБА ПИТИ 8 СКЛЯНОК ВОДИ НА ДЕНЬ

Ми постійно чуємо пораду щоденно пити якомога більше води, щоб бути здоровими. Проте не всі знають, що серед цих корисних настанов ховаються міфи. Розберімо деякі з них й визначимо, скільки насправді потрібно пити для підтримки здоров’я.

15:03 11.12.2023

Для учнів 8-11 класів Барашівського ліцею організовано лекцію з елементами тренінгу "Статеве виховання. Венеричні захворювання. Небажана вагітність"

В рамках акції "16 днів проти насильства" 6 грудня 2023 року для учнів 8-11 класів Барашівського ліцею представником Міжнародного благодійного фонду "Місія в Україну" було організовано лекцію з елементами тренінгу "Статеве виховання. Венеричні захворювання. Небажана вагітність".

14:57 11.12.2023