Житомирський РЕМ інформує

У зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

21:02 18.01.2024

ТОКСИКОДЕРМІЯ: ПРИЧИНИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

Токсикодермія, або токсико-алергічний дерматит — це гостре запалення шкіри або слизових оболонок, що виникає в наслідок надходження в організм алергенів та речовин, які мають токсичну дію.

16:26 18.01.2024

#Безбар’єрність: Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

12:07 18.01.2024

#плічопліч: На Житомирщині 1767 шкільних команд зареєстровано у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

В Україні все білиш популярним стає проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який є справжнім відображенням спортивного духу та єднання молоді.

11:13 18.01.2024

Прозорість та підзвітність: посилюємо антикорупційний напрямок

При Житомирській районній військовій адміністрації створено робочу групу з питань протидії корупції «Прозорість та підзвітність». Відповідне розпорядження 15 січня 2024 року підписав начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.

11:18 17.01.2024

#прозорістьТаПіздвітність: Повідом про можливе нецільове використання бюджетних коштів

Робоча Група “Прозорість та Підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила приймання повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

17:13 16.01.2024

СИРИНГОМІЄЛІЯ: 3 ТРИВОЖНІ СИМПТОМИ

Сирингомієлія – це хронічне захворювання центральної нервової системи (зазвичай спинного мозку). За різними даними, частота зустрічальності хвороби становить від 3 до 17 випадків на 100 000 населення.

14:23 16.01.2024