ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ: ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПОІНФОРМУВАЛИ ПРО ПОСЛУГИ І ПІДТРИМКУ У ЗДОБУТТІ ЕКОНОМІЧНОЇ САМОСТІЙНОСТІ

На базі Житомирської філії обласної служби зайнятості пройшов захід інформативного характеру «Ярмарок можливостей», організований Службою спільно з ГО «КРИМSOS». Дана ініціатива викликана необхідністю надання допомоги вимушеним переселенцям у працевлаштуванні (оскільки робота за фахом серед професійних потреб ВПО є найбільш актуальною).

19:01 26.04.2024

26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ☢️

Сьогодні у день скорботної дати схилімо голови перед пам’яттю героїв-рятувальників, медиків, військових, ліквідаторів — всіх хто ціною власного життя і здоров’я рятували світ від радіації.

09:03 26.04.2024

Робоча група «Прозорість та підзвітність» проаналізувала низку проєктів, які реалізуються за кошти Європейського інвестиційного банку

Робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує аналізувати закупівлі на Житомирщині. Цього разу робочою групою проаналізовано реалізацію 7 об’єктів в рамках програми з відновлення України за кошти Європейського інвестиційного банку. Зокрема це будівництво дитячого садка у с. Високе, капітальний ремонт Малинівського ліцею та Малинського ліцею № 2, реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги в Житомирській лікарні №2, капітальний ремонт Ружинської гімназії, реконструкцію інфекційного відділення у с. Гуйва та будівництво хірургічного корпусу у м. Звягелі.

12:02 25.04.2024

Житомирський РЕМ інформує

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

11:35 25.04.2024

Схвалення рішення щодо пакета допомоги від США дуже важлива подія для України

Схвалення рішення щодо пакета допомоги від США дуже важлива подія для України. Завдяки цій допомозі наші військові зможуть отримати потрібну зброю, захистити наше небо та врятувати багато життів українців. Це важливий інструмент в наближенні миру в наших домівках.

16:56 24.04.2024