КОМУ ВАРТО ОБОВ’ЯЗКОВО ЩЕПИТИСЯ ВІД ГРИПУ?

В Україні зростає захворюваність на грип – хвороба, яка вражає верхні дихальні шляхи, легені, серцевий м’яз та кровоносні судини і може призвести до таких ускладнень, як пневмонія, тромбоз, запалення спинного та головного мозку + запалення серцевого мʼяза (міокардит).

13:19 16.01.2024

БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ТА СМІТТЯ: ЩО НЕ ТАК І ЧОМУ ВАРТО ПОЧИНАТИ З СЕБЕ?

Питання централізованого вивозу сміття та роздільного збору побутових відходів в селах України знаходиться не на найвищому рівні, і це ні для кого не секрет. Одна з головних проблем, як би по-філософськи вона не звучала, — це байдужість населення. Часто мешканці сіл не до кінця вірять, що централізований роздільний збір сміття взагалі можливо запровадити. Крім того, вони не до кінця розуміють, навіщо це робити. Люди не вбачають в цьому користі для власного здоров’я та збереження навколишнього середовища, яке захаращується відходами. Тож, як не прикро це констатувати, — людей спочатку потрібно привчити збирати і здавати відходи, а не викидати їх у яри, або вивозити у поле чи ліс, створюючи при цьому стихійні сміттєзвалища, — а вже потім говорити про централізований вивіз сміття.

17:59 15.01.2024

АТЕСТАЦІЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ: ОСВІТЯНИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НАД ПІДВИЩЕННЯМ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА МАЙСТЕРНОСТІ

Освітяни Березівської громади продовжують працювати над підвищенням своєї кваліфікації та майстерності. Навчаються, діляться досвідом, власними досягненнями, опановують нові та сучасні освітні підходи та технології.

11:45 12.01.2024

ПАРКІНСОНІЗМ: ТРИ ТРИВОЖНІ СИМПТОМИ

Хвороба Паркінсона – це захворювання нервової системи, яке призводить до порушення контролю над рухами в результаті повільно прогресуючої загибелі нейронних клітин головного мозку.

12:55 11.01.2024

Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

12:44 11.01.2024