ДЕНЬ СОБОРНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

День Соборності України - одне зі знакових свят українського державотворення. З ціллю виховання в дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу в освітніх закладах Березівської громади були проведені тематичні заходи.

17:55 22.01.2024

Виховні години до Дня Соборності для Василівських школярів

Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово «Україна», тому 22 січня вшановують дві визначні дати – проголошення незалежності УНР IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України.

16:00 22.01.2024

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо підсумків роботи за низкою важливих напрямків та реалізованих проєктів Житомирщини. Про це розповів начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

14:08 20.01.2024

#плічопліч. Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко підбив проміжні підсумки спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо» на Житомирщині.

19:25 19.01.2024

«Пліч-о-пліч Шкільні ліги»: Основні цифри реєстрації команд Житомирського району

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це не просто слово. Це шлях до гармонійного розвитку та самовираження! Мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формуванню у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися. Що важливо в наші часи – це психоемоційна підтримка.

15:37 19.01.2024

СОЛОДОЩІ ТА ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Для багатьох людей найстрашнішою частиною нового, більш здорового способу харчування є думка про довічну відмову від улюблених солодощів. Насправді ж печиво та цукерки можна вписати у здорову модель харчування протягом усього життя. Проте, щоби зменшити шкоду під час отримання такого задоволення, їх слід їсти нечасто та у невеликих кількостях: що менше, то краще.

15:34 19.01.2024