В Іванівському ліцеї Березівської сільської ради пройшов І етап змагань вид (волейбол) в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні, 29 січня, в Іванівському ліцеї Березівської сільської ради пройшов І етап змагань вид (волейбол) в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події - "Разом переможемо"!

20:01 29.01.2024

Робоча група «Прозорість та підзвітність» розглянула оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель

На черговому засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» були розглянуті оголошені органами Державної аудиторської служби України моніторинги публічних закупівель.

19:11 29.01.2024

"СМАКОЛИКИ ДЛЯ ЗСУ"

До Дня Соборності України в Іванівському ліцеї було організовано черговий збір солодощів для наших Захисників. Адже соборність передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Бо ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна.

13:14 29.01.2024

30 СІЧНЯ В САДКАХ ПОПРОЩАЮТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ - ВОЛОДИМИРОМ ГОРНОСТАЄМ

Володимир Горностай, житель Садок, один із перших, хто від початку повномасштабного вторгнення рф став на захист спочатку рідного села в рядах місцевої територіальної оборони, а за пів року вже - на передових позиціях у зоні активних бойових дій, добровольцем.

11:42 29.01.2024

МІОКАРДІОДИСТРОФІЯ: ПРИЧИНИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Міокардіодистрофія (синонім дистрофія міокарда) - ураження серцевого м'яза, пов'язане з порушенням обміну речовин. Міокардіодистрофія виникає при недостатньому постачанні міокарда киснем, тривалій перевтомі серцевого м'яза, при вітамінній недостатності, порушенні білкового, вуглеводного і електролітного обміну, при ендокринних розладах та інтоксикаціях. Вона спостерігається при коронарному атеросклерозі, вадах серця, анемії, печінкової недостатності, уремії, діабеті, тиреотоксикозі та при багатьох інших захворюваннях.

08:30 27.01.2024

ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ: АБИ НЕ ВТРАТИТИ, ПРАВО ВЛАСНОСТІ СЛІД ОФОРМИТИ ДО 1 СІЧНЯ 2025 РОКУ

Відповідно до частини четвертої та п'ятої статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» визначено, що в разі, якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

22:01 26.01.2024

ЯК КУРІННЯ ВПЛИВАЄ НА СЕРЦЕ

Куріння дуже часто є причиною розвитку хвороб серця і однією із головних причин смертей від серцево-судинних захворювань. Говоримо про 5 неочевидних фактів, які пов'язують куріння і здоров'я серця.

21:19 26.01.2024