ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ!

У день Пасхи ми радіємо очищенню від повсякденних турбот і тіні зневіри. Так нехай всі ваші непогожі дні залишаться за цією невидимою межею, а попереду виблискують тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

22:56 01.05.2021

ВЕЛИКДЕНЬ - СВЯТО НАВЕСНІ

Свято Великодня – одне з найвеличніших релігійних свят. Це день, коли серця усіх християн радіють Воскресінню Христа. З чим асоціюється в нас це величне свято Великодня? Це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами святкового столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей! Якась невимовна радість, що наповнює груди почуттям добра та бажанням у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

17:15 30.04.2021

ВЕЛИКОДНИЙ КОШИК: ВИХОВНА ГОДИНА ДЛЯ БАРАШІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ

У Барашівському ДНЗ "Пролісок" проведено інтегроване заняття на тему: "Великдень", у ході якого вихователі ознайомили дітей зі святом Великодня, розширили їх знання про походження великодніх обрядів і традицій.

12:08 30.04.2021

ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ «КОЛІБРІ» В САДКАХ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Сьогодні, у Міжнародний день танців є гарний привід розказати про «родзинку» села Садки Березівської сільської ради. Не так давно, лише рік тому «з хвостиком», тут відкрили танцювальну студію «Колібрі» на чолі з тренером Вірою Сергіївною Шинкар.

18:41 29.04.2021

ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ «ПО-НОВОМУ»

З 01 травня 2021 року Уряд змінив порядок призначення житлових субсидій та посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення. Переглянуто підходи щодо врахуванння майнового стану, зокрема під час призначення житлових субсидій слід враховувати отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів.

16:43 29.04.2021