РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ДОРІГ У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дороги - пріорітетний напрямок роботи Березівської сільської ради. Про їх стратегічну важливість годі зайвий раз і наголошувати. Понад 80 кілометрів доріг знаходиться в експлуатації на території громади. Частина з них - державного і обласного значення. Решта - місцеві дороги, деякі з них роками не відчували на собі роботи ремонтної спецтехніки.

11:49 13.05.2021

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — з Днем медичної сестри, — тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

08:01 12.05.2021

9 ТРАВНЯ — СЛІДАМИ ІВАНІВСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

9 травня, — в історії нашої держави цей день, ось вже 76 років, як відзначений «червоним», а відтак — святковим. Це дивовижне свято лишається єдиним, в якому сплелися горе і радість, сльози та посмішки, печаль та веселощі. Адже саме стільки часу минуло з дня закінчення Великої війни, названої в результаті — Другою світовою. Швидко летить час, і серед юних її учасників, які давно стали сивочолими ветеранами, вже лишаються лічені одиниці.

10:50 10.05.2021

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

08:34 09.05.2021

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, по всій території Березівської сільської ради за участю сільського голови Михайла Яромова, секретаря сільської ради Олени Цимбалюк, старост старостинських округів, працівників культури, освіти, частково школярів та жителів сіл, а також за участю голови районної ради Житомирського району Олександра Блощинського, заступниці голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк, голови ради ветеранів Житомирського району Олексія Ковальчука, — відбулися урочисті покладання квітів до пам’ятників воїнам-визволителям, полеглим у боях під час Другої світової війни та невинно убієнних та закатованих в фашистських концтаборах.

20:51 08.05.2021

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ЖИТЕЛІ НАШОЇ ГРОМАДИ!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

08:00 08.05.2021

БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПІДГОТУВАЛАСЯ ДО ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Другий за Великоднем тиждень в українській традиції є поминальним за померлими родичами. У ці дні люди з'їжджаються звідусіль до місць во віки спочилих батьків, рідних, близьких, родичів та друзів, - на кладовища. Саме тому, святим обов'язком кожного з нас є наведення ладу як на могилах, так і в загальному на території цвинтарів.

22:49 07.05.2021

ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Березівський сільський голова Михайло Яромов разом із завідувачкою відділу освіти, молоді та спорту Аліною Забродською завітали до Дубовецької ЗОШ І ст., аби привітати з славним ювілеєм директорку навчального закладу — ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ ЗАНЬКО.

11:54 06.05.2021