У САДКАХ ПРИБРАЛИ БІЛЯ ШКОЛИ

Активно продовжуються роботи у рамках місячника з благоустрою на території Березівської сільської ради.

09:33 30.03.2021

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАВ МІСЯЧНИК ІЗ БЛАГОУСТРОЮ

22 березня на території Березівської сільської ради з метою належної підготовки населених пунктів громади до весняно-літнього сезону, поліпшення стану довкілля у селах, естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, проведення робіт із озеленення, — розпочато місячник із благоустрою. Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету 18 березня.

16:50 26.03.2021

100 ДНІВ ДІЯЛЬНОСТІ НОВОСТВОРЕНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Досить символічним є підведення підсумків роботи за перші 100 днів діяльності органами місцевого самоврядування після виборів. Утім, так вже повелося в Україні, тож і ми спробуємо пройтися «стежкою» ста днів, підсумувати певні здобутки, напрацювання та окреслити подальші плани.

20:44 23.03.2021

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Дорогі наші, милі, незрівнянні, найпривабливіші і найдобріші, надійні і найкращі жінки Березівської громади! Від усіх чоловічих сердець прийміть найщиріші вітання зі святом Весни!

13:22 05.03.2021

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ ЗА УМОВ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ

У зв’язку з тим, що в кінці лютого частина колективу Березівської сільської ради захворіла на коронавірусну інфекцію, і потрапила на лікування та самоізоляцію, — було прийняте рішення перевести роботу сільської ради у закритий режим, — аби мінімізувати контактне обслуговування та убезпечити жителів громади (а особливо пенсіонерів та людей з групи ризику), від зараження в осередку спалаху.

11:10 05.03.2021

ПРОГРАМА «ДОПОМОГА ДІТЯМ УКРАЇНИ» В ДІЇ: СІМ’Ї БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба минулого року звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які через поширення коронавірусу повернулися діти з інтернатних закладів. Після чого Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.

12:10 04.03.2021