ЧЕРЕМОШНЯНСЬКІ ВИПУСКНИКИ ПОПРОЩАЛИСЯ З ДИТИНСТВОМ

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Воно радісне і водночас сумне. Радісне, бо попереду літо, канікули; сумне, бо в цей день востаннє лунає шкільний дзвінок для найстарших учнів школи.

19:07 30.05.2021

ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ: ІВАНІВСЬКІ ДОШКІЛЬНЯТА ГОТОВІ ДО ШКОЛИ

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком в Іванівському закладі дошкільної освіти "Дзвіночок" Березівської сільської ради 28 травня.

19:00 30.05.2021

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ!

Колектив Березівської сільської ради з сумом прийняв звістку про передчасну смерть голови Новогуйвинської селищної ради — Сергія Григоровича Крутія.

12:44 30.05.2021

В'ЇЗНУ ГРУПУ КОЛИШНЬОГО КПП У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ ДЕМОНТУЮТЬ. ЩО З'ЯВИТЬСЯ НА ЇЇ МІСЦІ?

На виконання рішення 6-ої позачергової сесії Березівської сільської ради від 15 квітня 2021 року, наразі за сприяння приватних підприємців Заболотного Михайла Андрійовича (с. Іванівка), Словінського Віктора Миколайовича (с. Дубовець) та Храпчука Володимира Вікторовича (с. Дубовець) проводиться демонтаж в'їзної групи практично розваленого, давно недіючого приміщення КПП. Щиро дякуємо їм, що відгукнулися на прохання та об'єднавши зусилля допомогли у вирішенні даного питання.

16:06 27.05.2021