ІВАНІВСЬКИМ ДІТЛАХАМ ВЛАШТУВАЛИ СПРАВЖНЄ СВЯТО

1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Символічно це свято збігається з початком літа та канікул, тож це справжнє подвійне свято дитинства. На території Березівської сільської ради в цей день було проведено ряд розважальних заходів.

23:06 01.06.2021

У БАРАШІВЦІ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ БУЛО ВЕСЕЛО ТА ГАМІРНО

1 червня в Барашівці було весело та гамірно. Це дітлахи зібралися на своє свято дитинства та початку літа, організоване за сприяння Іванівського старостинського округу спільними згуртованими зусиллями педагогічних працівників, завідуючої бібліотекою Вікторії Лиманець та завідуючої клубом Тетяни Врублевської.

22:34 01.06.2021

ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІ ДІТЛАХИ ВЕСЕЛО ЗУСТРІЛИ ЛІТО

Вже традиційно прихід літа асоціюється із Днем захисту дітей. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

21:12 01.06.2021

ПІД РАЙДУЖНОЮ АРКОЮ: ДЛЯ БЕРЕЗІВСЬКИХ ВИПУСКНИКІВ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

У народі кажуть, що гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу — пройтись під райдугою. Райдуга – це надія, дороговказ, який веде до щастя. 31 травня першокласники Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів подарували одинадцятикласникам, майбутнім випускникам, чудову можливість — зробити перший крок у доросле життя через райдужні ворота, — ворота щастя!

13:04 01.06.2021