ДО УВАГИ! ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗМІНУ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТ ТА ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ І ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

До 01 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України.

15:28 23.04.2021

БАРАШІВСЬКИЙ ФАП ЗМІНИВ "ПРОПИСКУ"

У Барашівці Іванівського старостинського округу Березівської сільської ради у приміщенні колишньої сільської бібліотеки в середині лютого розпочався ремонт приміщення, аби створити належні умови та переселити сюди місцевий фельдшерсько-акушерський пункт (ФАП).

14:26 22.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ РЕМОНТНИХ РОБІТ

Березівське БКП "КАСКАД" повідомляє, що у зв'язку з плановими ремонтними роботами на мережі водогону Військового містечка №115 21 квітня 2021 року о 12:00 годині буде припинено водопостачання з метою проведення очистки башти та заміни кварцового піску.

12:44 21.04.2021

ВІТАЄМО ШКОЛЯРІВ ІВАНІВСЬКОЇ ЗОШ - ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ!

Здобувачі освіти Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, незважаючи на карантинні обмеження, приймають участь у різноманітних конкурсах та отримують відзнаки. Тож вітаємо учасників і переможців 31 обласної виставки-конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!" та VI обласної виставки-конкурсу "Чарівний пензлик". Молодці! Так тримати!

12:23 21.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

24 квітня о 12:00 в с. Садки Березівської сільської ради у парку "Віри, Надії, Любові" біля "Меморіалу 25-річчя об'єднання сіл в наслідок аварії на ЧАЕС", — з дотриманням норм карантинних обмежень, — відбудуться заходи приурочені до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

11:04 21.04.2021