БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІД ЦНАПУ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

30 березня 2021 року рішенням 5-ої сесії Березівської сільської ради було створено Центр надання адміністративних послуг (далі — ЦНАП), як виконавчий орган (структурний підрозділ) Березівської сільської ради, — з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

20:08 08.07.2021

ФІКСОВАНИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ВІД ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" ЗАХИСТИТЬ БІЗНЕС ВІД КОЛИВАННЯ ЦІНИ

Суттєві коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, ускладнюють для бізнесу планування витрат на енергоресурси.

21:36 05.07.2021