ДОРОЖНІ ДІЛЯНКИ, РОЗМИТІ ДОЩЕМ - ВІДРЕМОНТУВАЛИ

Наслідки природних стихій сьогодні - це ніщо інакше, як бумеранг, повернений нам від природи за людське нахабне і безпринципне ставлення до неї. Тож, буде зайвим ще раз окреслювати всю ту ситуацію, яку ми спостерігали в останні дні травня в Житомирському районі і, зокрема, на території Березівської сільської ради.

16:41 03.06.2021

ДОШКІЛЬНИК РОКУ: У ВАСИЛІВЦІ ДОШКІЛЬНЯТА ПОПРОЩАЛИСЯ З САДОЧКОМ

Початок літа завжди знаменний не лише для випускників шкіл, а й для найстарших дошкільнят, які полишають садочок і збираються восени до школи. Ось і настав час прощання з дитинством і для дошкільнят Василівського ЗДО "Волошка". Виросли ці маленькі пташенята, стали великими, відповідальними, зібраними та посидючими. А це самі ті критерії, які чітко вказують — діткам пора рухатися далі та здобувати нові знання.

21:57 02.06.2021

У БАРАШІВЦІ ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРА З 95-РІЧЧЯМ

1 червня зустрів своє 95-те ювілейне літо Володимир Тимофійович Мирончук із Барашівки. З цієї нагоди від імені Березівської сільської ради староста Іванівського старостинського округу Олена Цимбалюк та завідувач відділу культури Березівської сільської ради Дмитро Куліш завітали до іменинника аби привітати зі славним ювілеєм.

20:32 02.06.2021

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА Ю. ДЕНИСОВЕЦЬ ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ДБСТ В ІВАНІВЦІ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Кожна дитина має право зростати у родині, в атмосфері любові та сімейного затишку. І якщо вже волею долі сталося так, що дитина опинилася у складних життєвих обставинах, без материнського тепла та батьківського піклування, все ж кращим середовищем для її зростання і виховання є не інтернатний заклад, а родина.

19:03 02.06.2021

У САДКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ДІТВОРА ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ ДЕНЬ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У Міжнародний день захисту дітей в Садківському старостинському окрузі веселощами, розвагами та конкурсами відзначився цей день для дітлахів, а ще цінними подарунками та солодощами. Так стартував заодно початок літа, хоча й поки що не такого теплого, як хотілось би.

18:37 02.06.2021

ІВАНІВСЬКИМ ДІТЛАХАМ ВЛАШТУВАЛИ СПРАВЖНЄ СВЯТО

1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Символічно це свято збігається з початком літа та канікул, тож це справжнє подвійне свято дитинства. На території Березівської сільської ради в цей день було проведено ряд розважальних заходів.

23:06 01.06.2021