В рамках програми Президента «Велике будівництво» завершено роботи у приміщенні ще однієї амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Гришковецької громади (Бердичівський район).

10:51 18.06.2021

2:1 НА КОРИСТЬ СК «ІВАНІВКА-2017»

Футбол — гра мільйонів. Мільйонів людей, які приходять на стадіон підтримати команду або просто подивитися футбол. І дуже приємно спостерігати, коли заповнений стадіон підтримує команду та підганяє її вперед. Футбольне полу в кожному селі, на якому виступає футбольний клуб — ось такий, напевне, ідеальний варіант популяризації та розвитку гри мільйонів.

11:54 17.06.2021

НОВЕ ДИХАННЯ СТАРІЙ ДОРОЗІ

Польова дорога, яка з’єднує с. Черемошне та військове містечко №115 — це шлях, яким суттєво, чи не втричі, можна скоротити відстань між цими населеними пунктами. Саме через те, що дорога польова, «пробита» і наїжджена самими людьми, досі уваги з боку місцевої влади їй ніхто не приділяв.

17:23 16.06.2021

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ РЕМОНТ МОСТУ В БАРАШІВЦІ

На території Березівської громади стартували дорожні ремонтні роботи. Дороги обласного значення будуть ремонтуватися за рахунок коштів дорожнього фонду Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, дороги ж місцевого значення — власними силами. Задля цього, як уже повідомлялося раніше, був закуплений грейдер та 10 тисяч тон щебеневих сумішей різної фракції. До слова, під час виконання перших робіт проаналізовано, що на деякі дороги, які у край критичному стані, йде досить багато щебеню аби довести їх до ладу, тому згодом через електронні торги буде дозакуплено ще — згідно прорахованої потреби.

23:11 13.06.2021

СВІТ, ДЕ ЖИВЕ ДИТИНСТВО

Світ, де живе дитинство, — саме під таким гаслом 11 червня для діток молодшої групи «Калинка» в Березівському ЗДО «Веселка» відбувся розважально-виховний захід, який став своєрідним підсумком навчально-виховного процесу у цій віковій групі та початком оздоровчого періоду. Адже, попереду літо, а це час для цікавих спортивних розваг, музичних конкурсів та інших дитячих різноманітних заходів на свіжому повітрі.

20:28 13.06.2021

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО БОРОТЬБІ З ПІДТОПЛЕННЯМИ: ЧЕРГОВУ ВОДОВІДВІДНУ ТРУБУ ПРОКЛАЛИ В БОЛЯРЦІ

На території Березівської сільської ради активно ведуться роботи по боротьбі з підтопленнями. Після початку робіт в Іванівського старостинському окрузі паралельно роботи розпочалися й у Василівському с/о.

12:44 13.06.2021