ЦІНА ГАЗУ У ЛИПНІ У ТАРИФІ "ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ" СТАБІЛЬНА: 7,99 ГРН ЗА КУБОМЕТР

ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує діючим та новим клієнтам тариф на газ, котрий передбачає рівномірні оплати за споживання ресурсу протягом року. Це тариф «Твій газ Рівномірний платіж», при підключенні до якого навіть у липні усі споживачі матимуть стабільну ціну газу – 7,99 грн за кубометр.

16:08 02.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ! МОЖНА РИБАЛИТИ: 3 ЛИПНЯ СТАРТУЄ СЕЗОН РИБОЛОВЛІ НА КОМУНАЛЬНОМУ СТАВКУ В САДКАХ

Садківський старостинський округ Березівської сільської ради та комунальне підприємство «Садко» повідомляє, що з 3 липня 2021 року щосуботи та щонеділі у с. Садки відкривається любительське та спортивне рибальство на зоні відпочинку «Карпати».

13:38 02.07.2021

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА СТАНІСЛАВОВА, — ЛІСНИЧОГО БЕРЕЗІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ДП «ЖИТОМИРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Олександр Володимирович Станіславов є не лише головним у Березівському лісництві (частині великого державного підприємства), яке є суттєвою складовою бюджетоутворення Березівської громади, — а ще є небайдужим жителем Березівки, який не стоїть осторонь процесів життєзабезпечення, розвитку інфраструктури та покращення благоустрою сільської ради. Про це яскраво свідчить його районне депутатство VІІ скликання, в якому Олександр Володимирович неодноразово відстоював інтереси Березівського округу. Крім того, був активним членом виконавчого комітету Березівської сільської ради, і попри професійну зайнятість завжди знаходив час на відвідування засідань та прийнятті важливих рішень щодо розвитку громади.

11:12 30.06.2021

БЕЗ ПІСНІ НЕМАЄ СЕЛА: У ДУБОВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

День села — саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Саме тому для Березівської сільської ради стало традицією відзначати дні села, де історія кожного населеного пункту є частинкою історії нашої відтепер великої громади. А цю історію творять люди своєю щоденною тяжкою працею. Адже життя на селі щодня ставить перед нами багато непростих питань, які потребують вирішення. І саме щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

17:30 28.06.2021

ДАЛЕКОГЛЯДНО НА ПЕРСПЕКТИВУ: У САДКАХ ВІДКРИЛИ КОМУНАЛЬНУ КАВ’ЯРНЮ

Комунальна кав’ярня, яку урочисто відкрили 26 червня в Садках, не що інше як далекоглядний план на перспективу, зароджений понад 2 роки назад. Чому в Садках і чому комунальна, — запитаєте ви? Отож, коротко про передумови створення.

15:09 28.06.2021