ВИЗНАЧЕНО КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ЖИТОМИРЩИНИ - 2021

Спорт — це вічний рух вперед, це нові здобутки та відкриття. Тож, спортсмен, не лише той, хто зумів підкорити спортивний Олімп, спортсмен — це людина, яка своєю наполегливою працею досягає особистих вершин, прославляє свою малу батьківщину та стає взірцем для наслідування підростаючому поколінню. Саме такі сильні духом і тілом спортсмени зібралися 15 травня в Садківському спортивному комплексі «Юність» на обласному етапі традиційних змагань на визначення кращого спортивного села Житомирщини 2021 року.

23:31 16.05.2021

ДУБОВЕЦЬ: ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!

Братська могила радянський воїнів 1943 р. західна околиця села, 30 м на південний схід від клубу. Поховано 19 воїнів 121-ї, 129-ї, 336-ї стрілецької дивізії, які загинули 30-31 грудня 1943 р. в боях за остаточне звільнення села від німецьких військ. Їх прізвища відомі.

23:55 13.05.2021

НА САДКІВСЬКОМУ СПОРТКОМПЛЕКСІ "ЮНІСТЬ" ПРОВЕДЕНО ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ДОГЛЯД ШТУЧНОГО ПОКРИТТЯ

Три роки тому в Садках було відкрито без перебільшення - найкращу спортивну арену Житомирського району, - мультифункціональний спорткомплекс із символічною назвою "Юність". Тут збудовано волейбольно-баскетбольну площадку, тенісний корт, міні-футбольне поле, облаштовано і дві роздягальні для спортсменів.

12:11 13.05.2021

РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ДОРІГ У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дороги - пріорітетний напрямок роботи Березівської сільської ради. Про їх стратегічну важливість годі зайвий раз і наголошувати. Понад 80 кілометрів доріг знаходиться в експлуатації на території громади. Частина з них - державного і обласного значення. Решта - місцеві дороги, деякі з них роками не відчували на собі роботи ремонтної спецтехніки.

11:49 13.05.2021

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — з Днем медичної сестри, — тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

08:01 12.05.2021

9 ТРАВНЯ — СЛІДАМИ ІВАНІВСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

9 травня, — в історії нашої держави цей день, ось вже 76 років, як відзначений «червоним», а відтак — святковим. Це дивовижне свято лишається єдиним, в якому сплелися горе і радість, сльози та посмішки, печаль та веселощі. Адже саме стільки часу минуло з дня закінчення Великої війни, названої в результаті — Другою світовою. Швидко летить час, і серед юних її учасників, які давно стали сивочолими ветеранами, вже лишаються лічені одиниці.

10:50 10.05.2021