У БАРАШІВСЬКІЙ ШКОЛІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК

Підходить до завершення 2020-2021 навчальний рік. Нелегким він був як для педагогічних колективів, так і для школярів Березівської громади, адже чи не більша його частина пройшла в умовах дистанційного навчання через карантиннні обмеження, викликані коронавірусною пандемією. Не можна забувати й про те, що після проведення виборів у жовтні 2020 року та завершення процесу децентралізації змінилося підпорядкування освітньої сфери і перейшло з Житомирського районного відділу освіти безпосередньо до Березівської сільської ради. Попри всі виклики сьогодення, освітяни та учні впоралися з поставленими завданнями і з гарними результатами завершують навчальний рік.

20:00 21.05.2021

НА СЬОМІЙ ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

На сьомій позачерговій сесії Березівської сільської ради, яку провели 18 травня, було прийняте надважливе рішення — створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

18:30 21.05.2021

ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ САДКІВСЬКИХ ТАНЦЮРИСТІВ

Учасники клубу спортивного танцю «Колібрі», які займаються на базі Садківської музично-хореографічної студії, після виснажливих та наполегливих тренувань знову підтвердили свою майстерність під час участі у Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі «SPRING DANCE FEST», що відбувся в Житомирі 15 травня.

14:00 21.05.2021

ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ ЩОДО ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

17 травня за ініціативи Березівського сільського голови Михайла Яромова відбувся навчальний семінар-тренінг для старост та документознавців громади, з метою вдосконалення навичок для нових працівників у сфері вчинення нотаріальних повноважень, якими наділені представники органів місцевого самоврядування та задля ознайомлення із законодавчими змінами до оформлення певних документів нотаріату.

11:17 18.05.2021

ВИЗНАЧЕНО КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ЖИТОМИРЩИНИ - 2021

Спорт — це вічний рух вперед, це нові здобутки та відкриття. Тож, спортсмен, не лише той, хто зумів підкорити спортивний Олімп, спортсмен — це людина, яка своєю наполегливою працею досягає особистих вершин, прославляє свою малу батьківщину та стає взірцем для наслідування підростаючому поколінню. Саме такі сильні духом і тілом спортсмени зібралися 15 травня в Садківському спортивному комплексі «Юність» на обласному етапі традиційних змагань на визначення кращого спортивного села Житомирщини 2021 року.

23:31 16.05.2021