#ПрозорістьТаПідзвітність: Держаудитслужба розпочала 23 моніторингові процедури завершених публічних закупівель

Робоча група «Прозорість та підзвітність» Житомирської обласної військової адміністрації на черговому засіданні опрацювала оголошені закупівлі, по яким Державна аудиторська служба України проводить моніторинг публічних закупівель.

14:21 15.02.2024

ПРО АКТУАЛІЗАЦІЮ ДАНИХ РЕЄСТРУ ТВАРИН

У 2024 році буде реалізована програма підтримки малих фермерів, які мають в обробітку до 120 га землі, зокрема будуть відновлені бюджетні дотації на утримання великої рогатої худоби, кіз та овець.

12:38 15.02.2024

ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

Щороку, 15 лютого, відзначають Міжнародний день онкохворої дитини. Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВОЗ,щороку, у майже 300 000 дітей до 19 років, діагностують онкопатологію. За офіційною статистикою, в Україні, такий діагноз отримує близько тисячі дітей до 18 років.

12:27 15.02.2024

ІНІЦІЙОВАНИЙ НАРДЕПОМ АРСЕНІЄМ ПУШКАРЕНКОМ ПРОЕКТ "ДІТИ ПЕРЕМОГИ" ЗАВІТАВ ДО НАШОЇ ГРОМАДИ

На Житомирщині триває великий соціальний проект «Діти Перемоги», який був ініційований народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком та реалізований спільно з Житомирським обласним академічним театром ляльок.

21:39 14.02.2024

Запрошуємо малі та середні підприємства до участі! Стартує навчальна програма для підприємців з Житомирщини, Хмельниччини та Вінничини за підтримки EU4Business

У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ГО «Вдоскональ себе» запрошує підприємців приєднатись до навчання в «Школі підтримки малого та середнього бізнесу». Цього разу географія учасників розширена і долучитися можуть представники бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

11:55 14.02.2024

Податкова інформує: Запрацювала електронна черга. Як можна записатися на прийом в ЦОП?

Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Внаслідок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг у Центрах обслуговування платників (далі – ЦОП) – електронну чергу.

14:16 13.02.2024

ПІДТРИМКА ПОРОДІЛЬ: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВСТАНОВЛЕНО ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Для того, щоб відбувалося активне відтворення населення, потрібно, щоб у кожній сім’ї народжувались діти. Тож про сім’ю, як основу людського суспільства, не тільки слід говорити, але й дбати, створюючи такі передумови, які б соціально і матеріально зміцнювали інститут сім’ї та покращували якість життя кожної родини і, в першу чергу, молодої.

13:00 13.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група провела аналіз 21-ої публічної закупівлі суб’єктами господарювання

Робоча група «Прозорість та підзвітність», утворена при Житомирській обласній військовій адміністрації, на черговому засіданні розглянула публічні закупівлі вартістю більше 5 млн грн, оголошені замовниками у Житомирській області.

12:56 13.02.2024