КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 17 СЕРПНЯ У С. ВАСИЛІВКА

ПОТРІБНА ПРАВОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ АБО СКЛАДАННЯ ЗАЯВИ, СКАРГИ ЧИ ІНШОГО ДОКУМЕНТУ?_______________________________ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ПУНКТ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ Вівторок 17 серпня 2021 року 11:30 – 13:00 с. Василівка Житомирського району (в ПРИМІЩЕННІ старостату) ТЕЛ.: (097) 414 -73-93, (0412) 43-01-76 E-MAIL: zhytomyr1.zhytomyr@legalaid.gov.ua _____________________________________________________

16:27 09.08.2021

У ЧЕРЕМОШНОМУ ЖИТЕЛІ СЕЛА ВИЙШЛИ НА ТОЛОКУ

Жителі села Черемошне за підтримки та сприяння відділу ЖКГ Березівської сільської ради вийшли на спільну толоку аби розчистити обочини своїх вулиць від чагарників, які не просто повиступали вже чи не на пів дороги і заважають руху транспорту, а й стали реальною загрозою як для тих же автомобілів, які курсують тут щоденно, так і для пішоходів.

09:54 04.08.2021

ОДРУЖЕННЯ — ДЕНЬ, ЩО ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ НАЗАЖДИ: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІД ПОЧАТКУ РОКУ ВЗЯЛИ ШЛЮБ 15 ПАР МОЛОДЯТ

Створення сім'ї - це дуже відповідальний крок в житті, і з цим точно не слід поспішати. Потрібно слухатися лише свого серця, а не думок оточуючих. І не створювати сім'ю, тому що так треба або цього вимагає суспільство. А лише в тому випадку, коли відчуваєш, що це та єдина кохана людина, з якою хочеш прожити все життя, мати дітей, ділити всю радість і горе... А чи буде це ранній шлюб чи пізній, вирішувати кожному особисто.

14:56 02.08.2021

ДОРОЖНЯ РОЗМІТКА — ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ РУХУ

Центр села в Садках, це що не є самісінький центр — місце, куди ведуть всі дороги і сходяться біля парку «Віри, Надії, Любові», де довкола зручненько розташувалися у сусідстві об’єкти інфраструктури: адмінприміщення старостинського округу, поштове відділення, дитячий садочок, школа, клуб, спортивний комплекс, церква, а ще продуктовий магазин та комунальне кафе.

12:16 02.08.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Березівська сільська рада спільно з представниками ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Житомирській області ЗАПРОШУЮТЬ бажаючих 28.07.21 о 12:00 год. в адмінприміщення сільської ради (в клуб) НА ЗАХІД організований ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ.

15:30 27.07.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВКИ! ВИВІЗ ПОБУТОВОГО СМІТТЯ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ ПІСЛЯ 3 СЕРПНЯ

Шановні жителі Березівки! 3 серпня відбудеться тендер на визначення переможця з надання послуг по вивезенню ТПБ (твердих побутових відходів), після чого збір сміття від населення продовжиться згідно звичного графіку. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

14:38 27.07.2021