#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

11:17 07.03.2024

ЧАТ-БОТ ДЛЯ ВАГІТНИХ "БУДУ МАМОЮ"

В рамках співпраці платформи «Охорона здоров’я» ВАОТГ та ГС «Ліки контроль» представляємо спеціальний чат-бот “Буду мамою” для вагітних, який доступний:

17:23 06.03.2024

Проект з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні

Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA. Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

16:59 06.03.2024

Житомирський РЕМ інформує

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

16:56 06.03.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Агентство відновлення запровадило нову методику закупівель експлуатаційного утримання доріг

Агентство відновлення запровадило нову методику закупівель експлуатаційного утримання доріг, яка зробить процедури закупівель та виконання робіт більш прозорими та ефективними, дозволить збільшити конкуренцію та обрати надійні та спроможні компанії.

12:42 06.03.2024