РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

14:58 14.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвтність: Уповноважені особи пройшли навчання по деклараційній кампанії поточного року

Представники робочих груп «Прозорість та підзвітність» Житомирщини взяли участь у вебінарі Національного агентства з питань запобігання корупції на тему «Організація роботи з декларування».

14:51 14.03.2024

Амбасадори проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - ОЛЕГ ПЛОТНИЦЬКИЙ. ВІДЕО

Олег Плотницький – черговий дивовижний самородок, якими багатий наш спорт, діамант світового масштабу, який сформувався у складних українських реаліях амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

14:46 14.03.2024

В Іванівському ліцеї черговий звіт по свічках від наших Захисників

14 березня в Україні вшанувановують добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

13:03 14.03.2024

Податкова інформує: Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Звертаємо увагу, що Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

11:35 14.03.2024

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Шановні добровольці Збройних сил України, Національної Гвардії, Територіальної оборони! Від імені Березівської громади та депутатського корпусу щиро вітаю Вас із Днем українського добровольця!

08:30 14.03.2024

Поняття патронату

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

14:12 13.03.2024

ВСЕ ПРО ГЛАУКОМУ

Глаукома – хвороба, яка ушкоджує зоровий нерв. Цей нерв страждає від підвищення тиску всередині ока, причиною якого є надмірне накопичення рідини. Ураження зорового нерва може призвести до втрати зору. Глаукома – важке захворювання ока, яке за пізнього виявлення та без адекватного лікування призводить до неминучої сліпоти.

11:17 13.03.2024