Маленька допомога зроблена з великим серцем

Садківська філія Центру культури та дозвілля та працівники дитячого садочку "Ластівка" вкотре долучилися до формування чергової посилки для військових, яку днями буде знову відправлено Березівською сільською радою на передову, а саме - в'язані носочки ручної роботи.

15:39 06.02.2024

«ПОДАРУНКИ» ДЛЯ РАШИСТІВ ВІД БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Березівська сільська рада формує чергову допомогу на фронт. Цього разу до технічних засобів (квадракоптера DJI MAVIC 3 та дронів-камікадзе) додамо ще деяких «подарунків» для рашистів. Це елементи ураження для вдосконалення боєприпасів. Саме таке замовлення ми отримали від наших оборонців.

12:04 06.02.2024

#плічопліч: Віталій Бунечко розповів про наступний етап змагань шкільних ліг на Житомирщині

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко розповів про завершення першого та початок другого етапу спортивних змагань шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

16:13 02.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на визначення переможців серед стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове стоматологічне забезпечення громадян пільгових категорій

Відповідно до розпорядження сільського голови Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області від 22 січня 2024 року № 15 – од «Про оголошення конкурсу на визначення переможців серед стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове стоматологічне забезпечення громадян пільгових категорій, які зареєстровані та проживають на території Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області»

15:36 02.02.2024

#ТиЯк. Стрес-тест: позначте відчуття, які непокоять

Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка.

13:08 02.02.2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: Знайомимо з національними амбасадорами проєкту - Сергій Стаховський

Знайомимо з національними амбасадорами проєкту #Сергій_Стаховський – український тенісист, володар багатьох титулів АТР в одиночному та парного розрядах.

11:54 02.02.2024