РОЗКРИВАЄМО ТАЄМНИЦІ ГЕНІЯ ШЕВЧЕНКА

Тарас Шевченко – одна з найвизначніших особистостей в історії нашої країни. Та чи достатньо ми про нього знаємо? Чи знали ви, що Шевченко був неймовірно талановитим художником, душею компанії та затятим модником? Наш Кобзар має багато загадок. Але таємниці існують саме для того, щоб одного разу бути розгаданими.

14:58 11.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Нова онлайн-послуга в Дії для членів сімей публічних службовців спрощує декларування НАЗК

Відтепер члени сімей публічних службовців можуть погодити передачу своїх даних для заповнення декларацій у декілька кліків у застосунку Дія. Для цього потрібно у Дії підтвердити належність до члена сім’ї декларанта і передачу декларанту даних про себе. А Національне агентство запобігання корупції (НАЗК) збере всю необхідну інформацію і передасть декларанту.

14:34 11.03.2024

МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ ВЕСНИ У ВАСИЛІВСЬКОМУ КЛУБІ

Дівчатка Василівського ліцею взяли участь у майстер-класі, який провела для них завідувач Василівської філії Центру культури і дозвілля Марина Галицька за підтримки місцевого бібліотекаря Неоніли Цапун та завідувача філії Центру культури та дозвілля (с. Болярка) Юрія Сироїжка.

14:19 11.03.2024

Шкільні заходи в Іванівському ліцеї до дня народження Т. Шевченка

З нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження та 163-х роковин після смерті Тараса Шевченка, в Іванівському ліцеї вчителями української мови та літератури Палій Н.М. та Добровінською М.Ф. було проведено заходи, спрямовані на вивчення та вшанування творчості Кобзаря – символа національного духу та борця за свободу українського народу.

13:14 11.03.2024

В Іванівці проведено тематично-віршований вечір з нагоди 210-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

8 березня в Іванівській філії Центру культури та дозвілля було проведено тематично-віршований вечір з нагоди 210-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, під час якого школярам було показано фільм про життя поета.

20:32 10.03.2024

у Березівському ліцеї було закуплено квадрокоптер для підготовки майбутнього покоління для служби в ЗСУ

Для підготовки майбутнього покоління для служби в ЗСУ, у Березівському ліцеї було закуплено квадрокоптер, який буде використано на уроках захисту України для навчання учнів 10-11 класів управління дронами.

16:47 08.03.2024

ОЖИРІННЯ ТА ЙОГО НЕБЕЗПЕКИ

Ожиріння – це що? Естетичний недолік, незручність, обмеження у фізичній активності або все ж таки хвороба? Як це впливає на здоров`я, до яких наслідків призводить? Чи можна позбутися від цього недоліку, який лікар може допомогти? Будемо шукати відповіді.

13:25 08.03.2024