ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Десять років тому сотні людей з усієї України, різних за віком і професіями, стали єдиною силою. Силою, яка зламала російський сценарій.

08:20 20.02.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Житомирську ОВА підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів

Житомирську обласну військову (державну) адміністрацію підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Цей крок є частиною стратегії боротьби з корупцією в Україні та впровадження політики прозорості і доброчесності в діяльності державних інституцій, передбаченої Законом України „Про запобігання корупції” та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки.

17:16 19.02.2024

РАК ШЛУНКА: СИМПТОМИ, ФАКТОРИ РИЗИКУ, ПРОФІЛАКТИКА

Рак шлунка – це злоякісне новоутворення, яке може розвинутися в будь-якій частині шлунка і поширитися на лімфатичні вузли та інші органи. Більшість пухлин шлунка – це аденокарцинома. Інші гістологічні типи раку шлунка включають лімфому, лейоміосаркому, нейроендокринні пухлини і плоскоклітинну карциному, GIST (гастро-інтестинальні пухлини), але вони зустрічаються рідко.

13:29 19.02.2024

ЕЛЕКТРОННИЙ АУКЦІОН ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ: ЯК БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ЗАЛУЧАЄ ДОДАТКОВІ КОШТИ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ

У 2014 році в Україні був запущений процес децентралізації. А у 2020 році у рамках цього процесу прийнято рішення про передачу земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальних громад.

14:12 17.02.2024

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

15 лютого українці відзначили 35-у річницю виведення радянських військ з Афганістану та вшановали учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

13:33 16.02.2024

Результати діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській РВА

Зокрема, йшлося про тендерні закупівлі, опрацьовані Житомирської районною військовою адміністрацією, які станом на 1 лютого оголошені територіальними громадами та їх головними розпорядниками коштів.

13:27 16.02.2024

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ: В ІВАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР

15 лютого на базі Іванівського ліцею Березівської сійської ради пройшов методичний семінар на тему «ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ: від теорії до практики», за участю заступників директорів та вчителі закладів освіти Березівської громади.

12:07 16.02.2024

З ДНЕМ ЄДНАННЯ!

День єднання — молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу — показати усьому світові, що ми сьогодні — як ніколи об'єднані та попри все, будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

08:00 16.02.2024