ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ: ЗБІРНА КОМАНДА ДІВЧАТ ІЗ ВОЛЕЙБОЛУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

26 квітня збірна команда дівчат з волейболу закладів освіти Березівської сільської ради взяла участь в обласних змаганнях під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?», серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл ГО ЖТО ВФСТ «Колос», районних та сільських загальноосвітніх шкіл Житомирщини.

16:10 28.04.2023

У Барашівському ліцеї проведені виховні години, присвячені Всесвітньому Дню охорони праці

Ідея проведення Всесвітнього Дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам'яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

15:28 28.04.2023

RASFF: діюча речовина інсектицидів у кукурудзі для попкорну

Житомирське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про імовірність потрапляння на споживчий ринок регіону небезпечної кукурудзи та просить інформувати про їх виявлення.

11:16 27.04.2023