ПОЧУТТЯ НАВІЯНІ ВЕСНОЮ

«Почуття навіяні весною» — під такою символічною назвою у Березівському ЗДО «Перлинка» пройшло святкування, приурочене найпрекраснішому святу весни — Дню матері.

08:09 15.05.2023

З ДНЕМ МАТЕРІ 💞

Від щирого серця вітаю всіх матусь із найважливішим святом весни - Днем Матері!

07:59 14.05.2023

НЕБЕЗПЕКА КЛІЩІВ – ХВОРОБА ЛАЙМА

На порозі -- літо, тож активізується відпочинок на природі: у скверах, парках, лісопарках. Водночас актуальності набуває проблема кліщів, і зростають ризики заразитися небезпечною хворобою. Зустріти кліща можна скрізь – в лісі, сквері чи парку, на березі річки або озера. Кліщі є переносниками особливо небезпечної хвороби – бореліозу (хвороби Лайма).

20:35 12.05.2023

ОБЕРЕЖНО – НІТРАТИ

Весна поволі добігає кінця, і вже зовсім скоро прийде літо – сезон фруктів та овочів. Ранні їх врожаї ще кілька тижнів тому з’явилися на прилавках магазинів та ринків. Користь від вживання таких дарів природи є незаперечною – адже овочі та фрукти є багатими на корисні для організму вітаміни та мікроелементи. Однак разом з корисними властивостями у них одночасно таїться й небезпека у вигляді нітратів. Про це теж варто пам’ятати – і бути обережними при вживанні свіжих фруктів чи овочів.

08:44 12.05.2023