ЗДОРОВ’Я ВАРТО БЕРЕГТИ

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року. Тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, виникла ідея проводити це міжнародне свято.

09:19 07.04.2023

ТВОЯ ПРОФЕСІЙНА ПЛАТФОРМА: ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКАМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Одним із найважливіших кроків у житті — є вибір професії. Це, чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя людини та як вона в ньому буде себе почувати. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість і задоволення, — одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

11:28 06.04.2023

АЛЕЯ ПАМ’ЯТІ: ІВАНІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВИСАДИЛИ КАЛИНОВІ КУЩІ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ОДНОСЕЛЬЦІВ

Наразі для нас війна – це не щось історичне або далеке географічно. Це запеклі бої на НАШІЙ землі! Бої, які щодня забирають в України життя її найкращих синів і дочок! Їм би ще жити і жити, створювати сім’ї, виховувати діток, радіти життю… Але вони віддали своє життя за Незалежність своєї країни, за нас із вами, за спокій, мир і нашу ПЕРЕМОГУ!

15:06 04.04.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ВІТАМІН С?

4 квітня відзначається Міжнародний день вітаміну С. Цей вітамін (який також називають аскорбіновою кислотою) відіграє важливу роль у життєдіяльності людського організму.

14:28 04.04.2023

СПІЛЬНА СПРАВА — ГУРТУЄ: НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРОВЕДЕНО БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ

Березень подарував нам не тільки посмішку весняного сонечка, теплоту та аромат весни, а й можливість покращити благоустрій наших територій, зокрема й на пришкільних територіях закладів освіти.

16:25 03.04.2023

ЗІГРІЙ ЗАХИСНИКА: 315 ОКОПНИХ СВІЧОК ВІД ІВАНІВСЬКИХ ЛІЦЕЇСТІВ ЗНОВУ ПЕРЕДАНО НА ПЕРЕДОВУ

1 квітня, у рамках шкільної акції "Зігрій Захисника", на передову знову було передано чергову партію окопних свічок у кількості 315 шт., виготовлених руками здобувачів освіти Іванівського ліцею.

08:28 02.04.2023