ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЛЕКЦІЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД ПРАЦІВНИКІВ ДСНС

20 квітня працівники Державної служби надзвичайних ситуацій, або як ми їх ще знаємо — Служби порятунку «101» завітали до старшокласників Василівського та Березівського ліцеїв, аби зустрітися з майбутніми випускниками. Адже кожен із старшокласників наразі перед вибором своєї майбутньої професії,і хто знає, можливо, хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє саме з цієї благородною справою – рятувати життя.

09:41 21.04.2023

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ СЕРЕД ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

20 квітня відбулася зустріч випускників з викладачем Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради Киричук Лілією Генріхівною, з метою популяризації робітничих професій серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

14:30 20.04.2023

СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК? В УКРАЇНІ ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ ЗАПУСТИЛИ ОНЛАЙН-ПРОЄКТ ІЗ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не можемо заснути, а вранці – встати з ліжка. Кожен різкий звук може здатися ракетою. А тіло постійно в напрузі. Вочевидь, нашому ментальному здоров’ю потрібні увага і турбота.

17:08 19.04.2023

З ХОЛОДНОЮ ГОЛОВОЮ ПРОДОВЖУЄМО ЙТИ ДО МЕТИ — ЗВІЛЬНЕННЯ ВСІХ НАШИХ ТЕРИТОРІЙ, — БОЄЦЬ БРИГАДИ «РУБІЖ»

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

12:25 19.04.2023

ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ: ПРОФІЛАКТИКА І ПЕРША ДОПОМОГА

У зв’язку з військовими діями на території України та великою кількістю переселенців, для організації харчування використовується значна кількість консервованих продуктів — зокрема виготовлених в домашніх умовах. Відповідно зростає імовірність виникнення захворювань на ботулізм та отруєння грибами. Ці захворювання є досить небезпечними для здоров’я людини та можуть призводити до летальних випадків. Із двох тисяч видів грибів, які ростуть на території України, їстівними вважаються щонайбільше 500. Нагадуємо прості правила, які допоможуть уникнути отруєння грибами, а також розказуємо, що робити, якщо є підозра на таке отруєння.

11:00 19.04.2023

Василівський ліцей напередодні Пасхи!

До відзначення Великодня готувалися здобувачі освіти Василівського ліцею напередодня свята.Вивчали традиції, секрети розпису писанок та її видів.  А ще спільними зусиллями вчителі та учні привітали військових з цим світлим святом!!!

14:32 18.04.2023

ВЕСНЯНА ТОЛОКА У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ: ЗА ГРАБЛІ І ЛОПАТИ ВЗЯЛИСЯ І ПЕДАГОГИ, І УЧНІ

У чистий четвер, напередодні Великодня, у Березівському ліцеї колектив закладу освіти разом із учнями влаштували весняну толоку: взялися за граблі та лопати і прибрали сміття та гілляччя дерев обабіч міжнародної траси, на закріпленій за ліцеєм прилеглій території.

11:53 18.04.2023

ОГОЛОШЕННЯ! 21 КВІТНЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАГАЛЬНОЇ ТОЛОКИ НА КЛАДОВИЩАХ ГРОМАДИ БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОВОДИТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НЕ БУДЕ!

З метою належної підготовки до поминальних днів та благоустрою територій кладовищ Березівської сільської ради, 21 квітня буде проведено загальну толоку з упорядкування усіх кладовищ громади.

09:54 18.04.2023

ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

Березівська сільська рада з глибоким сумом повідомляє про те, що на 26-му році життя від отриманих травм у дорожньо-транспортній пригоді трагічно загинув наш односельчанин, військовослужбовець та захисник

23:12 17.04.2023