100 ДНІВ ДІЯЛЬНОСТІ НОВОСТВОРЕНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Досить символічним є підведення підсумків роботи за перші 100 днів діяльності органами місцевого самоврядування після виборів. Утім, так вже повелося в Україні, тож і ми спробуємо пройтися «стежкою» ста днів, підсумувати певні здобутки, напрацювання та окреслити подальші плани.

20:44 23.03.2021

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ДОРОГІ ЖІНКИ!

Дорогі наші, милі, незрівнянні, найпривабливіші і найдобріші, надійні і найкращі жінки Березівської громади! Від усіх чоловічих сердець прийміть найщиріші вітання зі святом Весни!

13:22 05.03.2021

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ ЗА УМОВ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ

У зв’язку з тим, що в кінці лютого частина колективу Березівської сільської ради захворіла на коронавірусну інфекцію, і потрапила на лікування та самоізоляцію, — було прийняте рішення перевести роботу сільської ради у закритий режим, — аби мінімізувати контактне обслуговування та убезпечити жителів громади (а особливо пенсіонерів та людей з групи ризику), від зараження в осередку спалаху.

11:10 05.03.2021

ПРОГРАМА «ДОПОМОГА ДІТЯМ УКРАЇНИ» В ДІЇ: СІМ’Ї БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба минулого року звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які через поширення коронавірусу повернулися діти з інтернатних закладів. Після чого Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.

12:10 04.03.2021

ВК "БЕРЕЗІВКА" ВИЙШЛА В ІІ-Й ЕТАП ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ. ВІТАЄМО!

Збірна волейбольна команда «Березівка» на чолі з тренером Володимиром Свінціцьким, вперше, представляючи Березівську сільську раду на обласному рівні, — взяла участь в І-му етапі Кубку з волейболу серед чоловічих команд Житомирської області, — що пройшов днями в смт Ємільчине.

09:05 02.03.2021

ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Сьогодні у нашій державі визначна подія — 150 років від дня народження видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури, нашої славетної — Лесі Українки.

11:06 25.02.2021

У ДАВИДІВЦІ ВІДНОВЛЕНО РУХ АВТОБУСІВ ЗГІДНО ЗАТВЕРДЖЕНОГО ГРАФІКУ

Продовжуючи вирішення питання щодо транспортного сполучення на території Березівської сільської ради відбулася чергова зустріч із усіма перевізниками, які обслуговують маршрути громади. Під час укладання договорів на перевезення пільгових категорій вдалося домовитися із ФОП Ільчишин про відновлення руху автобусів згідно затвердженого графіку, що курсують у Давидівку.

09:49 24.02.2021

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ТА ПЕРЕВІЗНИКИ — СІЛИ ЗА СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ

Від початку запровадження «антиковідного» карантину у березні 2020 року, коли транспортні перевезення взагалі були зупинені на цей період, — і продовжуючи від часу відновлення роботи приміського сполучення, — якість пасажирських перевезень суттєво погіршилася.

10:03 19.02.2021