ВІСІМ ПРАВИЛ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Від того, як організовано наше харчування, залежить стан нашого здоров'я. Пропонуємо вашій увазі нескладні правила, дотримання яких дозволить зробити харчування не лише приємним, а й корисним та збалансованим.

16:38 04.04.2024

Ти як: Техніка «5-4-3-2-1». ВІДЕО

Бачити. Чути. Відчувати. Щоб справитися із сильною тривогою та страхом за допомогою сенсорних систем організму, можна використовувати техніку «5–4–3–2–1».

12:58 04.04.2024

ВАСИЛІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ПРОСЛУХАЛИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ ВІД ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

15:13 03.04.2024

ВСЕ ПРО ПАНДЕМЧНИЙ ГРИП

Грип (Grippus, Influenza) - гостре інфекційне захворювання з аерозольним (повітряно-краплинним) шляхом передачі збудника, яке характеризується коротким інкубаційним періодом (від 10-12 годин до 7 діб), масовим поширенням, лихоманкою, симптомами інтоксикації та враженням респіраторних шляхів з великою частотою виникнення ускладнень.

13:40 03.04.2024

ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ІВАНІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ В БІБЛІОТЕКУ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Вперше в 1966 році Міжнародною радою з дитячої книги була розглянута ініціатива введення такого свята як День дитячої книги. І вже з 1967 року весь світ святкує Міжнародний день дитячої книги, який відзначається щороку 2 квітня,  в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

14:37 02.04.2024

Позаду – два місяці захоплюючої спортивної боротьби, попереду – нові старти змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Ось і добіг кінця ІІ, територіальний, етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Позаду – два місяці напруженої, але водночас цікавої і захоплюючої боротьби, у якій перемагали дружба, спортивний азарт та командна згуртованість.

10:48 02.04.2024