На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з квадрокоптерами для ЗСУ, деревиною для лікарні та шкіл, укриттям.

10:38 12.04.2024

Прозорість та підзвітність: За минулий місяць робочою групою відмінено нецільових тендерів на загальну суму 15 млн грн

Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати. Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.

12:33 11.04.2024

ЗУСТРІЧ БЕРЕЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЇСТІВ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ТГ

З метою профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища, профілактиці булінгу, безпечної поведінці в інтернеті, — відбулася зустріч здобувачів освіти Березівського ліцею з поліцейським офіцером Березівської ОТГ — Пуліним Олександром Йосиповичем.

08:46 11.04.2024

ВСЕ ПРО ВІТАМІН С

З усіх вітамінів, які існують, мабуть, найпопулярнішим є саме вітамін С. Про його корисні властивості чув чи не кожен. Часто йому приписують прямо таки чудодійні властивості.

07:37 11.04.2024

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН РЕГІОНАЛЬНОЮ КООРДИНАТОРКОЮ ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПОВНОВАЖЕНОГО ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

10 квітня в адмінприміщенні Березівської сільської ради здійснила прийом громадян регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко.

07:32 11.04.2024

ЩЕ ОДИН КВАДРОКОПТЕР MAVIC 3 PRO ПРИДБАНИЙ ЗА КОШТИ ОДНОДЕННОГО ЗАРОБІТКУ ПЕРЕДАНО У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ

Ярослав Ярошинський з Іванівки зараз боронить державний суверенітет та територіальну цілісність України у складі 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу поблизу с. Кліщіївка на Донеччині.

11:12 10.04.2024

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ: У ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість формувати у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

10:49 10.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ ДОШКИ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

12 квітня об 11:00 год на території адмінприміщення Березівської сільської ради відбудеться відкриття дошки вшанування пам'яті загиблим героям Березівської громади, які віддали свої життя за суверенітет та територіальну цілісність України.

15:53 09.04.2024

Ти як?: На часі бути лагідними до себе і до інших

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

14:19 09.04.2024