БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ ВІТАЛІЄМ КОСТЮЧЕНКОМ ІЗ БЕРЕЗІВКИ. ЗАКЛИКАЄМО СЬОГОДНІ ЗУСТРІТИ БІЙЦЯ «ЖИВИМ КОРИДОРОМ»

Не вщухає біль від втрат наших Захисників. 6 квітня Березівська громада попрощається з військовослужбовцем — Віталієм Костюченком, жителем с. Березівка (13.08. 1986 — 03.04.2024).

10:39 05.04.2024

Прозорість та підзвітність: У Житомирській РВА відбулося чергове засідання робочої групи

Сьогодні, 4 квітня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської районної військової адміністрації Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної робочої групи «Прозорість та підзвітність».

09:56 05.04.2024

ВІСІМ ПРАВИЛ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Від того, як організовано наше харчування, залежить стан нашого здоров'я. Пропонуємо вашій увазі нескладні правила, дотримання яких дозволить зробити харчування не лише приємним, а й корисним та збалансованим.

16:38 04.04.2024

Ти як: Техніка «5-4-3-2-1». ВІДЕО

Бачити. Чути. Відчувати. Щоб справитися із сильною тривогою та страхом за допомогою сенсорних систем організму, можна використовувати техніку «5–4–3–2–1».

12:58 04.04.2024

ВАСИЛІВСЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ПРОСЛУХАЛИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ ВІД ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

15:13 03.04.2024